Gma / Amortyzatory Hydrauliczne / Amortyzatory miniaturowe serii PMCN

Amortyzatory miniaturowe serii PMCN

Amortyzatory miniaturowe serii PMCN

Amortyzatory miniaturowe ACE są to przygotowane do zabudowy elementy, których głównym zadaniem jest zatrzymywanie mas będących w ruchu. Charakteryzują się one niezawodną ochroną przed dostępem cieczy do urządzenia. Oferta obejmuje:

Amortyzatory miniaturowe od PMCN150 do PMCN600

Główne cechy:

Amortyzatory miniaturowe serii ACE Protection PMCN posiadają kompaktową, szczelną i hermetyczną osłonę tłoczyska. Mieszki ochronne amortyzatorów, wykonane z termoplastycznego elastomeru poliuretanowego (tworzywo TPU), skutecznie ochraniają rolowaną membranę przed środowiskiem zewnętrznym. Takie osłony sprawiają, że agresywne środki czyszczące, tnące czy chłodzące w żaden sposób nie szkodzą funkcjom tych bezobsługowych amortyzatorów. Dzieje się tak również dlatego, że głowica wykonana została ze stali nierdzewnej i zintegrowana z osłoną, dzięki czemu skutecznie przejmuje obciążenie i zapewnia wysoką żywotność. Dostępna jest również wersja amortyzatorów wykonanych w całości ze stali nierdzewnej.

Amortyzatory serii PMCN są doskonałą alternatywą dla osłon pneumatycznych typu SP, jeżeli maszyna bądź system nie posiada dostępu do sprężonego powietrza. Ponieważ amortyzatory miniaturowe PMCN zapewniają niezawodną ochronę przed żrącymi cieczami, są one stosowane głównie tam, gdzie zbyt szybko zużywają się standardowe tłumiki drgań – przykład stanowią centra obróbcze lub inne zastosowania z zakresu budowy maszyn i systemów.

Amortyzatory miniaturowe od PMCN150-V4A do PMCN600-V4A

Główne cechy:

Seria Protection PMCN amortyzatorów miniaturowych dostępna jest w wersji wykonanej ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewnia ona wysoką odporność na rdzę. Ten model amortyzatorów znajduje szczególne zastosowanie w przemyśle spożywczym. Amortyzatory te wyróżniają się kompaktową i w pełni szczelną osłoną, zbudowaną z termoplastycznego elastomeru poliuretanowego (TPU). Osłona ta z pełną skutecznością chroni rolowaną membranę ACE przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Również w tym modelu pracuje wykonana ze stali nierdzewnej i połączona z osłoną głowica, która przejmuje obciążenie i zapewnia wysoką żywotność.

Seria amortyzatorów miniaturowych PMCN jest dobrą alternatywą, jeżeli dodatkowa opcja z uszczelnieniem pneumatycznym typu SP nie może zostać zastosowana z powodu braku zasilania sprężonym powietrzem. Wykonane ze stali nierdzewnej amortyzatory PMCN znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym oraz wszędzie tam, gdzie liczy się szlachetny wygląd (przykładem jest budowa statków).

Kontakt z doradcą:

T: 606 997 779
E: biuro@gma.com.pl

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Biblioteki CAD produktów:

ACE CAD Database Cadenas TraceParts
Partner handlowy Partner handlowy Ace, Amortyzatory miniaturowe serii PMCN