Gma / Amortyzatory miniaturowe / MC

MC

Małe amortyzatory MC

Małe amortyzatory MC5 do MC75:

Małe amortyzatory ACE to bezobsługowe, gotowe do zabudowy elementy hydrauliczne. Nienastawna seria MC5 do MC75 charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami i niską siłą powrotną. Amortyzatory napełnione są temperaturowo stabilnym olejem i posiadają zintegrowany zderzak. Doskonale nadają się do zabudowy w małych, szybkich manipulatorach, siłownikach obrotowych oraz innych urządzeniach automatycznych.

Szeroki zakres stopni twardości umożliwia zastosowanie ich dla mas efektywnych w przedziale od 0,3 kg do 36 kg.

 

Małe amortyzatory MC

Małe amortyzatory MC150 bis MC600:

Małe amortyzatory ACE to bezobsługowe, gotowe do zabudowy hydrauliczne elementy. Dzięki hermetycznie szczelnej, zwijanej membranie seria MC 150 do 600 charakteryzuje się wysoką żywotnością nawet do 25 milionów cykli. Wszystkie tłumiki wyposażone są w zintegrowany zderzak. Powrót następuje poprzez zwijaną membranę przy bardzo niskiej sile powrotnej. Możliwa jest zabudowa jako tłumik końcowy w siłownikach pneumatycznych (do 7 bar). Przy zastosowaniu nasadki z trzpieniem możliwy kąt uderzenia do 25°.

Szeroki zakres modeli o zróżnicowanym stopniu twardości pozwala na pracę w zakresie mas efektywnych od 0,9 kg do 4536 kg.

 

Małe amortyzatory stali nierdzewnej

Małe amortyzatory stali nierdzewnej MC150 do MC600:

Małe amortyzatory nienastawne ze stali nierdzewnej bazują na wypróbowanej technologii amortyzatorów serii MC150 do MC600. Korpus, utwardzone tłoczysko i wszystkie akcesoria wykonane są ze stali nierdzewnej V4A (1.4404).

Amortyzatory nierdzewnej serii MC150 do MC600-V4A doskonale nadają się do stosowania w aplikacjach medycznych, w przemyśle spożywczym i w procesie pakowania, a także przemyśle elektronicznym i morskim. Te specjalne amortyzatory oferują wszystkie korzyści standardowej serii MC. Specjalna, zwijana membrana ACE zapewnia najwyższą żywotność i gwarantuje odporność na ciśnienia do 7 bar, przy bezpośrednim montażu w komorze ciśnieniowej.

Duży wybór modeli obejmuje swoim zakresem szeroki zakres mas efektywnych od 0,9 do 4536 kg. Wbudowany zderzak mechaniczny oraz akcesoria wykonane ze stali V4A ułatwia zastosowanie w różnych aplikacjach. Możliwość wypełnienia specjalnym olejem wszystkich modeli od MC150 do MC600-V4A gwarantuje spełnienie wymagań przemysłu spożywczego (NSF-H1) i umożliwia zastosowanie w urządzeniach przetwórstwa spożywczego i procesie pakowania.

 

Małe amortyzatory PMC

Małe amortyzatory PMC150 do PMC600:

Nowe amortyzatory ACE chronionej serii PMC zostały stworzone przede wszystkim z myślą o zastosowaniu w kontakcie z płynami. Specjalna nasadka ochronna wykonana z teflonu (PTFE) hermetycznie uszczelnia cały system tłumiący przed zewnętrznymi wpływami. Dzięki temu agresywne środki tnące, chłodzące czy czyszczące nie mogą zanieczyścić wnętrza amortyzatora. Nierdzewna głowica wbudowana w nasadkę ochronną płynnie pochłania energię uderzenia i zapewnia wydłużoną żywotność amortyzatora. Nowa chroniona seria amortyzatorów stanowi alternatywę np. dla uszczelnienia pneumatycznego (SP), gdy maszyna lub urządzenie nie posiada własnego źródła sprężonego powietrza.

Seria amortyzatorów PMC dostępna w rozmiarach M14 do M25 znajduje zastosowanie tam, gdzie obecność agresywnych płynów uniemożliwia zastosowanie standardowych amortyzatorów. Szczególnym obszarem zastosowania jest przemysł spożywczy, gdzie amortyzatory serii PMC również mogą być dostarczone z korpusem wykonanym ze stali nierdzewnej V4A (1.4404).

 

Karta produktu

Kliknij, aby pobrać kartę (Amortyzatory miniaturowe pdf) i sprawdzić szczegóły

Zapytaj o produkt:

Zapewniamy, że podane dane osobowe zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość.