Gma / Hamulce olejowe

Hamulce olejowe

Hamulce olejowe

Hamulce olejowe HBS-28 do 70:

Hamulce olejowe ACE to gotowe do zabudowy, bezobsługowe, kompletne systemy. Dostępne z cylindrami o średnicy od 28 mm do 70 mm i długościach skoków do 800 mm. Mogą być stosowane jako jedno- lub dwukierunkowo działające hamulce. W wersji z tłumieniem w jednym kierunku, w przeciwnym kierunku ruch jest swobodny. Prędkość ruchu jest nastawna i pozostaje stała na całej długości skoku.

Segment zębaty umożliwia łatwą nastawę dławienia na całej długości skoku. Hamulce olejowe przypominają formą sprężyny gazowe. Ocynkowany cylinder i chromowane tłoczysko zapewniają wysoką jakość i trwałość. Szeroki wybór akcesoriów montażowych ułatwia montaż i pozwala na uniwersalne zastosowanie hamulców olejowych.

Stosowane są np. do tłumienia mas poruszających się ruchem wahliwym. Nastawa prędkości ruchu następuje poprzez przekręcenie tłoczyska przed zabudową, w pozycji całkowicie wysuniętego lub schowanego tłoczyska.

Nastawa jest bezstopniowa.

 

Hamulce olejowe

Hamulce olejowe HB-12 do 70:

Hamulce olejowe ACE to gotowe do zabudowy, bezobsługowe, kompletne systemy. Dostępne z cylindrami o średnicy od 12 mm do 70 mm i długościach skoków do 800 mm. Mogą być stosowane jako jedno- lub dwukierunkowo działające hamulce. W wersji z tłumieniem w jednym kierunku, w kierunku przeciwnym ruch jest swobodny. Prędkość ruchu jest nastawna i pozostaje stała na całej długości skoku.

Segment zębaty umożliwia łatwą nastawę dławienia. Hamulce olejowe przypominają formą sprężyny gazowe. Powlekany cylinder i tłoczysko ze specjalną powłoką odporną na ścieranie zapewniają wyjątkowo długą żywotność i doskonałą ochronę antykorozyjną. Szeroki wybór akcesoriów montażowych ułatwia montaż i pozwala na uniwersalne zastosowanie hamulców olejowych.

Stosowane są np. do tłumienia mas poruszających się ruchem wahliwym.

 

Karta produktu

Kliknij, aby pobrać kartę (Hamulce olejowe pdf) i sprawdzić szczegóły

Zapytaj o produkt:

Zapewniamy, że podane dane osobowe zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość.