Gma / Inne / Wibroizolatory ACEolator

Wibroizolatory ACEolator

Wibroizolatory ACEolator

Redukcja hałasu i izolacja drgań/wibracji stają się coraz bardziej istotne w naszym codziennym życiu. Odnosi się to w szczególności do miejsca pracy i otoczenia firm produkcyjnych. Wibroizolatory ACE to odpowiedź na te problemy.

Konieczne jest więc nie tylko zapobieganie emisji hałasu lub szkodliwych drgań, co wynika z przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz BHP, ale również lokalizowanie ich źródeł za pomocą ukierunkowanych analiz w celu opracowania odpowiednich środków naprawczych, co pozwoli na osiąganie innych wymiernych korzyści, np. wzrostu jakości produkcji.

Drugim ubocznym efektem występowania drgań i hałasu są ich negatywne skutki dla środowiska produkcji oraz wszelkich urządzeń pomiarowych i testujących znajdujących się w obszarze emisji.

Profilaktyczna wibroizolacja pozwala uzyskać:

Wibroizolator marki ACE

Wibroizolatory serii ACEolator są bezobsługowe i gotowe do zainstalowania, a nasz zespół doradców technicznych jest do Państwa dyspozycji.

{galeria-1}

Wychodząc naprzeciw potrzebom wynikającym z uwarunkowań środowiskowych, przepisów prawa oraz chęci poprawy warunków pracy firma ACE poszerzyła swoją ofertę elementów redukujących wibracje o nowe rozwiązania. Dotychczasowa oferta na wibroizolatory obejmowała maty antywibracyjne (SLAB 170-720). Obecnie w ofercie znajduje się szereg podstawek dla częstotliwości już od kilku Herzów, w tym podstawki metalowo gumowe (CM, COM, AAM, SFM, BM, UMO, FL), maty dla niskich częstotliwości (CEL) i maty posadowe gumowe i elastomerowe (PAD), podstawki pneumatyczne (PLM/PAL), a także podstawki z możliwością regulacji wysokości, zapobiegające przemieszczaniu się maszyn i urządzeń (stopki do maszyn LEV).

Zróżnicowany design, połączenie różnych materiałów oraz szeroki zakres częstotliwości umożliwiają indywidualny dobór rozwiązania oraz satysfakcjonująca redukcję wibracji, w niektórych przypadkach sięgającą prawie 100%.

Kontakt z doradcą:

T: 606 997 779
E: biuro@gma.com.pl

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 16:00.

Biblioteki CAD produktów:

ACE CAD Database Cadenas TraceParts
Partner handlowy Partner handlowy Ace, Wibroizolatory ACEolator