Gma / Kontrolery prędkości

Kontrolery prędkości

Kontrolery prędkości VC

Kontrolery prędkości VC:

to kompletne hydrauliczne elementy z dokładną nastawą. Przy wciśnięciu tłoczyska olej hydrauliczny przepychany jest przez nastawne otwory dławiące. Dzięki temu uzyskuje się stałą prędkość ruchu. Nastawa prędkości wysuwu następuje przez przekręcenie segmentu nastawy na spodzie kontrolera prędkości. Gwintowany korpus zapewnia łatwy montaż i pozycjonowanie kontrolera.

FA, MA i MVC to podobnego typu hamulce olejowe pozbawione jałowego skoku, sprawdzające się w aplikacjach wymagających niewielkiej precyzji hamowania. Kontrolery prędkości to gotowe do zabudowy, bezobsługowe, bezwyciekowe, stabilne temperaturowo urządzenia o płynnej charakterystyce ruchu. Zwijana membrana (do skoku 55 mm) służy jako dynamiczny uszczelniacz i element powrotny oraz tworzy zbiornik wyrównawczy po stronie tłoczyska. Dzięki precyzyjnej nastawie, przy niewielkiej sile pchającej, prędkość ruchu może zaczynać się od 12 mm/min.

Elementy te znajdują zastosowanie m.in w procesach cięcia, krojenia, szlifowania, wiercenia itp. w materiałach takich jak tworzywa sztuczne, drewno, metal i szkło.

 

Hydrauliczne kontrolery prędkości DVC

Hydrauliczne kontrolery prędkości DVC:

to gotowe do zabudowy, bezobsługowe, kompletne systemy służące do precyzyjnej nastawy prędkości niezależnie w obu kierunkach ruchu. Mogą być stosowane np. jako tłumiki przy masach poruszających się ruchem wahadłowym. Szeroki wybór elementów mocujących umożliwia i ułatwia montaż.

 

Karta produktu

Kliknij, aby pobrać kartę (Kontrolery prędkości pdf) i sprawdzić szczegóły

Zapytaj o produkt:

Zapewniamy, że podane dane osobowe zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość.